O nas

Nasza firma powstała z myślą o zmianie spojrzenia na finanse i wymianę walut. Normalnie zadania te powierza się bankom, które bez żadnego problemu obsługują wszystkie te operacje na terenie kraju. W trakcie pobytu za granicą sprawy przybierają jednak często niekorzystny obrót. Zdarza się, że klienci banków narażeni są na wysokie koszty przelewów które mogą zmieniać się w zależności od jego kwoty, czy na wyczerpująco długi czas oczekiwania przed dostarczeniem środków na wskazane konto.

Zdając sobie sprawę z tej sytuacji postanowiliśmy dać wszystkim możliwość wykonywania tanich i szybkich przelewów do Polski, niezależnie od banku, z jakiego korzystają. Zamiast wyliczać koszt przelewu w zależności od  jego kwoty postawiliśmy na jasne i przejrzyste opłaty stałe, dzięki którym już od samego początku wiesz, ile zapłacisz.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług, które gwarantują, ze twoje pieniądze szybko i bezpiecznie dotrą na miejsce przeznaczenia, a Ty nie będziesz musiał wracać do kraju.